Mycí centrum Chrudim - Píšťovy

  • otevřeno 6.00 - 20.00 každý den
  • 731163551

O nás

dovolujeme si Vám nabídnout služby v našem mycím centru. Začátkem roku 2009 jsme otevřeli moderní mycí centrum v lokalitě Chrudim – Píšťovy s cílem poskytnout komplexní služby v oblasti mytí a čištění vozidel. Při práci používáme přístroje renomovaných značek a čištění provádíme ekologicky šetrnou kosmetikou.

Nabízíme mytí vozů v nové moderní kartáčové mycí lince s výběrem 5 mycích programů. Ty obsahují různé kombinace bočního mytí, spodního mytí, mytí kol, mytí aktivní pěnou, šamponem, horkým nebo studeným voskem a sušení.

Klademe důraz na kvalitu mytí, aby zákazník byl vždy spokojen. Proto je nedílnou součástí obsluha, která Váš vůz před vjezdem do kartáčové mycí linky předmývá tlakovou vodou a chemií. Předmytý vůz zbavený nečistot následně pokračuje do kartáčové linky. U automatických portálových linek bez přítomnosti obsluhy nemůže být nikdy dosáhnuto tak vysoké kvality mytí. Další výhodou naší mycí linky je, že zvládne umýt užitkové a dodávkové vozy až do výšky 2,7 metru.

Velmi oblíbenou službou se v posledních letech stává ruční a bezkontaktní mytí vozu. Dnes už není ruční mytí rozhodně drahou záležitostí, zvláště, když si uvědomíme cenu našich vozidel. Dokonce i čas provedení práce se přibližuje času, který byste strávili v kartáčové myčce.

 

Pokud si přejete umýt Vaše vozidlo sami, i zde Vám máme co nabídnout – samoobslužný mycí box, ve kterém si můžete Vaše vozidlo umýt dle svých představ.

Dále nabízíme ekologické mytí motoru, čištění a ošetření litých kol a poklic, vysávání vozidla, parfémování vozidla, samoobslužné vysávání, klepače koberců, stroj na čištění koberců a huštění pneumatik, možnost zakoupení autokosmetiky. Při čekání se můžete občerstvit v bistru. Za využití služeb mycího centra dostává zákazník kávu zdarma.

Novinkou mycího centra je čištění interiérů, kdy dokážeme za použití šetrných prostředků renovovat interiér Vašeho vozu. V nabídce služeb je obsaženo luxování, suché čištění, tepování a mokré čištění, čištění a ošetřeních vnitřních i vnějších plastů, čištění skel, ošetření kožených sedadel. Oblíbenou variantou je kompletní čištění interiéru, kdy umyjeme Váš vůz včetně motoru, provedeme čištění celého interiéru společně s ošetřením plastů a skel.

Věříme, že Vás naše nabídka komplexní péče o vozidla zaujme a staneme se Vašimi dobrými obchodními partnery. Pro stálé zákazníky nabízíme možnost souhrnné bezhotovostní platby.

Mycí centrum Chrudim - netfirmy.cz Auto - netfirmy.cz

© 2013 - 2019 Mycí centrum Chrudim - Píšťovy | admin